Damla Sönmez: Aşk insanı harekete geçiren büyük bir güç!

Damla Sönmez, MAG dergisinin haziran sayısına konuk oldu. “Kendimi bildim bileli oyuncu olmak istiyordum” açıklamasını yapan Sönmez, stresli bir günün ardından yaptığı rutinleri paylaştı.

“ÜÇ SENEDİR MEDİTASYON YAPIYORUM”

Eve gelince mutlaka mumlarımı yakarım. Güzel bir tütsü, mümkünse vanilya, sandal. Bazen hakikaten o kadar yoruluyorsunuz, o kadar sosyal angajmana maruz kalıyorsunuz ki meslekte, yoğun bir iş gününün ardından eve gelince yapmak istediğim tek şey durmak oluyor. Üç senedir düzenli meditasyon yapıyorum. Çok stresli bir günse mutlaka telefondan, televizyondan, ekranlardan uzak tutmaya çalışıyorum kendimi. Psikoloji yayınları okumayı çok seviyorum. Kitap okumak, uzun bir banyo, sakin bir akşamüstü yürüyüşü, bunların hepsi bana çok iyi gelen şeyler.

“AŞK KOCAMAN BİR HEDİYE”

Aşkın, hayatın yakıtı olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, “Her anlamda, her alanda. İnsanı harekete geçiren büyük bir güç. İkili ilişkilerde dostluğun, aşkı sevgiye dönüştürebilmenin, her gün ilişkiyi canlı tutmayı seçmenin ve bunun için arkadaşlıklardaki gibi emek göstermenin daha önemli olduğunu düşünüyorum. Aşk her şeyin yanında kocaman bir hediye” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir